O Firmie

Skorzystaj z naszego 30-letniego doświadczenia w produkcji leków i wyrobów leczniczych, suplementów diety, produktów medycznych i żywności funkcjonalnej.

Tradycja i doświadczenie

Sprostamy każdym oczekiwaniom

Jesteśmy obecni na rynku od 30 lat. Dzięki staraniom o jak najwyższą jakość preparatów odnieśliśmy międzynarodowy sukces. Nasze produkty są dostępne na najbardziej wymagających światowych rynkach. Mamy doświadczenie poparte sukcesami we wszystkich kluczowych procesach, od rejestracji preparatu aż po dystrybucję i sprzedaż.

Posiadamy najważniejsze certyfikaty jakościowe w naszej branży, w tym GDP i GMP. Wyprzedzamy wymagania jakościowe i bez względu na typ preparatu ściśle przestrzegamy najwyższych standardów jakości w branży farmaceutycznej.

historia olimp labs
Rozwój biznesu

Nasza historia sięga 1990 roku. Dzięki pasji twórczej, wizji przyszłości i dużemu zaangażowaniu pracowników staliśmy się jednym z największych producentów na europejskim rynku suplementów diety i leków OTC.

Jakość naszych produktów została wielokrotnie doceniona przez klientów i środowiska naukowe, co świadczy o powszechnej rozpoznawalności marki i dużym zaufaniu wobec Olimp Labs.

30
lat na rynku polskim i zagranicznym
100
rynków na świecie na wszystkich kontynentach
+600
najwyższej jakości przebadanych produktów
olimp labs na świecie
Globalna firma
region I
Afryka
region II
Ameryka Pólnocna
region III
Azja / Daleki Wschód
region IV
Bliski Wschód
region V
Europa
region VI
Ameryka Południowa
cele i plany

Nasza misja

Naszym celem jest stałe podnoszenie jakości i komfortu życia naszych Klientów. Rozwijamy się z myślą o ich dobru. Dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby nasze działania, jak i produkty sprzyjały zdrowiu i dobremu samopoczuciu oraz wychodziły naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom Konsumentów. Jednocześnie dbamy o jak najwyższą jakość naszych produktów poszukując coraz to bardziej innowacyjnych i skutecznych rozwiązań.

Szukasz zaufanego producenta dla swoich produktów lub chcesz stworzyć nowe pod własną marką?


  X


   X


    X


     X


      X


       X