Zaplecze produkcyjne

Sprawdź nasze możliwości produkcyjne

01

Pakowanie proszków i granulatów w saszetki

Rozsypywanie form proszkowych, granulatów w opakowania foliowe o różnych gramaturach. Z automatycznym systemem pakowania, znakowania, kontroli wagowej oraz detekcji produktów.

02

Pakowanie proszków i granulatów w opakowania typu "doypack"

Rozsypywanie form proszkowych, w opakowania foliowe typu “doypack” o różnych gramaturach. Z automatycznym systemem pakowania, znakowania, kontroli wagowej oraz detekcji produktów.

03

Kapsułkowanie

Wytwarzanie produktów w postaci kapsułek o różnych rozmiarach oraz różnych wariantach –  m.in. kapsułki wypełnione proszkiem, granulatem, peletkami i płynem.

04

Pakowanie tabletek i kapsułek w blistry

Proces pakowania produktów (tabletek i kapsułek) w blistry jest całkowicie zautomatyzowany i zoptymalizowany, co zapewnia wytwarzanie produktów przy zachowaniu stałych parametrów procesu oraz jego kontroli na każdym etapie pakowania.

05

Granulacja fluidalna i szybkoobrotowa

Urządzenia wykorzystywane do zmiany postaci materiałów drobnoziarnistych na zgranulowane. Przy zastosowaniu odpowiedniego oprzyrządowania technologia pozwala również na produkcję peletek, co zapewnia jednolity rozkład substancji czynnej w produkcji, a także ich powlekanie.

06

Tabletkowanie

Wytwarzanie produktów w postaci tabletek o różnych kształtach i rozmiarach – w tym również tabletek musujących oraz tabletek dwuwarstwowych.

07

Przygotowanie i pakowanie form w postaci płynnej

Nasza linia rozlewu pozwala na przygotowanie i pakowanie form w postaci płynnej w ampułki o zróżnicowanych objętościach.

08

Saszetkowanie typu "stick"

Saszetkarka umożliwia pakowanie produktów w postaci proszku, granulek i płynu w opakowania foliowe typu “stick”.

09

Kapsułkowanie w kapsułki miękkie z wypełnieniem płynnym

Posiadamy pełne zaplecze i długie doświadczenie w produkcji kapsułek płynnych typu Flow Caps, to bardzo nowoczesna technologia. Produkowane kapsułki gwarantują szybką absorbcję i wchłanialność w organizmie, utrzymanie wysokiej jakości zastosowanych składników oraz zapobieganie utlenianiu się substancji aktywnych. Kapsułki Flow Caps posiadają opatentowany system zamknięcia, który dodatkowo zabezpiecza ich zawartość. Zawarte w nich peletki to innowacyjny i skuteczny system transportu najważniejszych substancji.

Szukasz zaufanego producenta dla swoich produktów lub chcesz stworzyć nowe produkty pod własną marką?